Komfort podróży

Z nami podróż to komfort i przyjemność

W dzisiejszych czasach żyjemy coraz bardziej dynamicznie. Zawód, który wykonujemy, i międzynarodowi klienci, miejsce zamieszkania naszej rodziny i najbliższych czy kraje, które odwiedzamy w celach turystycznych – wszystko to powoduje, że jesteśmy w ciągłej podróży. Obecnie w zasięgu ręki sa kontynenty, o których zobaczeniu poprzednie pokolenia mogły tylko pomarzyć, a rozwój transportu powoduje, że podróż trwająca kiedyś tygodniami dziś zajmuje nam zaledwie kilka godzin.

Nie zawsze jednak chcemy skorzystać z własnego auta. Bywa, że wolimy w podróży odpocząć, przespać się lub poczytać. Wówczas wybieramy firmy oferujące usługi transportowe i posiadające w swojej ofercie np. statki czy samoloty. Każdy z tych pojazdów ma jednak wady – rejs czy przelot jest niejednokrotnie kosztowny, ryzykowny, a także wiąże się z negatywnymi aspektami, jak strach czy choroba morska.

Dla osób, które preferują transport naziemny, wiele firm – krajowych i zagranicznych – oferuje pojazdy morskie, jak pociągi, autokary czy busy. Nie zawsze jednak wybór przewoźnika jest łatwy, a cena wiąże się z jakością. Bywa, że po takiej podróży wysiadamy zmęczeni, spóźnieni oraz sfrustrowani niemiłą obsługą czy niewielką przestrzenią do siedzenia.

Nasza firma to gwarancja braku tego typu sytuacji. Wieloletnia współpraca ze stałymi i wciąż nowymi klientami oraz ich pozytywne opinie to najlepszy dowód na to, że nasze usługi cechuje najwyższa jakość.

Komfort w pojazdach BusWieden

Jak sami Państwo mogą zobaczyć na zdjęciach, nasze busy to pojazdy najwyższej klasy. Są przystosowane nawet do kilkunastogodzinnej podróży – tak, aby każdy mógł spędzić w nich podróż wygodnie i komfortowo. Dzięki ograniczonej liczbie miejsc przestrzeń indywidualna pasażera jest większa. Powiększona jest również przestrzeń bagażowa, dzięki czemu podróżujący ma możliwość zabrania ze sobą większej liczby bagażu niż przewidziana przez konkurencyjnych przewoźników. Dodatkowo oferujemy usługę przewożenia paczek.

Każdy nasz pojazd przed podróżą jest skrupulatnie sprawdzany, a nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty potwierdzające ich profesjonalizm. Nie bez znaczenia jest również ich wysoka kultura osobista, którą często podkreślają pasażerowie.

Odbierzemy i przywieziemy pod wskazany adres

Dla wielu z nas komfort to również brak konieczności planowania sposobu dotarcia do celu z dworca lub punktu zatrzymania się pojazdu. Zazwyczaj firmy przewozowe wyznaczają bowiem konkretne miejsca, z których pasażer – już na własną rękę – musi dotrzeć do domu lub hotelu, częstu przy złej pogodzie lub w nocy. Konieczność ta również powoduje wiele stresu. Aby czuli się Państwo w pełni komfortowo, zapewniliśmy Państwu dotarcie pod wskazany przez Państwa adres bezpośrednio naszym busem, bez konieczności przesiadania się i dodatkowych opłat. Usługa ta obejmuje również punk startowy i zwana jest przez nas door to door. Państwo podają jedynie konkretny termin oraz adresy.

Komfort jazdy o każdej porze roku

Kto kiedykolwiek podróżował pociągiem, autokarem lub samochodem bez klimatyzacji, wie, jak jest to uciążliwe, zwłaszcza podczas gorących dni. Podobnie, kiedy temperatura na dworze spada poniżej zera, a nasz przewoźnik nie dysponuje systemem grzewczym. Nasze nowoczesne busy gwarantują, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Są bowiem wyposażone we wszelkie tego typu technologie, które również sprawdzamy przed każdą podróżą. Ponadto mogą Państwo korzysać z ogrzewania postojowego, dzięki czemu nawet w chłodne dni postoj nie będzie się kojarzył z zimnem wewnątrz busa.

Jak podróżować, to tylko z internetem

Doskonale rozumiemy, że również w podróży chcą Państwo zdalnie pracować, porozmawiać z kimś przez internet lub po prostu sprawdzić pocztę czy portale społecznościowe. Każdy nasz bus został więc wyposażony w darmowe wi-fi.

W podróży lubię wypić kawę lub herbatę

Również z takiej usługi mogą skorzystać nasi pasażerowie. Każdy podróżujący może zdecydować, czy ma ochotę na kawę, czy może na herbatę.

A jeśli będę potrzebować postoju?

Komfort to również możliwość zatrzymania się, kiedy mamy taką potrzebę. Przewoźnicy najczęściej planują przerwy i uprzedzają o nich pasażerów. My podchodzimy indywidualnie i umożliwiamy Państwo postoje, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Więcej bagaży niezależnie od długości podróży

Ograniczenia bagażowe to częsty powód, dla którego rezygnujemy np. z transportu samolotem. Wielu przewoźników przewiduje możliwość wzięcia tylko jednego bagażu, podając ponadto jego maksymalne wymiary i żądając – często wysokich – dopłat za niespełnienie wymogów. Dzięki naszym nowoczesnym busom każdy nasz pasażer może zabrać aż dwa bagaże, a także bagaż podręczny – wszystko w cenie biletu! Warto również pamiętać, że dzięki wspomnianej już usłudze door to door nie muszą Państwo się martwić o transport bagaży na dworzec czy do wyznaczonego punktu

Nie potrzebujesz biletu ani kodu

Sposoby kupowania biletu czy rezerwowania miejsca również kojarzą się nam ze stresem. Zdarza się bowiem, że przelew nie dojdzie na czas na konto przewoźnika, że nie spiszemy numeru rezerwacji, zapomnimy hasła czy zgubimy bilet. Chcąc zapewnić Państwu maksymalny komfort całej podróży, również elementów ją poprzedzających i kończących, opracowaliśmy prosty, a zarazem różnorodnyc system rezerwacji miejsca i zakupu biletu. Rezerwacji mogą Państwo bowiem dokonać na 3 sposoby: za pomocą e-maila, SMS-a lub telefonicznie. Wszelkie zaś płatności związane z zakupem biletu dokonywane są już na miejscu, u kierowcy.

 

Wszystkie te udogodnienia opracowaliśmy na podstawie wieloletniego doświadczenia oraz rozmów z pasażerami. Nasze priorytety to Państwa maksymalne zadowolenie z naszych usług oraz poczucie komfortu podczas podróży z BusWieden.