Transport bagażu Polska - Austria / Wiedeń, Linz

Dlaczego BusWieden?

Na polskim rynku istnieje wiele firm przewozowych, które oferują różnorodne atrakcje i promocje, niekiedy kosztem najważniejszych kwestii, czyli bezpieczeństwa oraz komfortu Pasażera. Nasza firma dba o Państwa wygodę, najwyższą jakość podróży, ale też o bezstresową, spokojną podróż z budzącymi zaufanie, profesjonalnymi kierowcami. Oczywiście nie zapominamy o innych udogodnieniach. Nasze busy są nowoczesne, przystosowane do długich tras i wyposażone w darmowe Wi-Fi, klimatyzację, telewizor, ogrzewanie postojowe czy napoje. Aby Państwa poczucie bezpieczeństwa było maksymalne, przygotowaliśmy również ubezpieczenie dla każdego Pasażera.

Usługa Door to door

Inną zaletą wyróżniającą nas na tle konkurencji, a zapewniającą Państwu komfort i spokojną podróż, jest usługa door to door. Polega ona na tym, że wskazują Państwo indywidualny adres, spod którego ma Państwa odebrać nasz kierowca, a także adres docelowy, pod jaki mamy Państwa zawieźć. Nie muszą się Państwo martwić, że nie zdążą na ostatni tramwaj czy że będą się musieli odnaleźć w obcym mieście, wysiadając po zmroku gdzieś na dworcu czy na stacji benzynowej. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo Klienta.

Transport bagażu

Transport bagażu to kolejna cecha wyróżniająca nas na tle innych przewoźników, nie tylko oferujących podróż busem, ale także innymi pojazdami. Z reguły bowiem cena biletu obejmuje bagaż podręczny i ewentualnie dużą walizkę. My, dzięki specjalnie przystosowanym i unowocześnionym busom, mamy możliwość zabrania aż dwóch dużych Państwa bagaży plus bagażu podręcznego – wszystko w cenie biletu. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić, że czegoś nie mogą zabrać lub przywieźć zbyt wielu pamiątek.

 

Podróże z nami to czysta przyjemność!