Trasa przewozu Polska - Austria, Wiedeń, Linz

Dlaczego busWieden.pl?

busWieden.pl to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim­, którą tworzą zawodowi, sympatyczni kierowcy oraz zespół specjalistów dbających o to, aby Państwa podróż przebiegała bezpiecznie, komfortowo oraz terminowo. Oferujemy Państwu wysokiej klasy busy z wygodnymi fotelami, klimatyzacją, jak również darmowym wi-fi, TV oraz kawą lub herbatą. Każdy nasz Pasażer jest również ubezpieczony. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Przewozy Polska – Austria.

Podróż z Polska - Austria

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, w tym firm. Każdorazowo dostosowujemy się do oczekiwanych przez Państwa terminów podróży, zaś w trosce o Państwa komfort oferujemy usługę door to door, czyli odbieramy Państwa ze wskazanego miejsca i zawozimy pod wskazany adres. Trasa przejazdu również dostosowana jest do oczekiwań naszych Pasażerów.

Trasa w Polsce

Nasza firma oferuje usługi przewozowe zasadniczo w następujących województwach:

  • lubelskim (m.in.: Chełm, Lublin, Kazimierz Dolny, Puławy, Zamość, Świdnik),
  • małopolskim (m.in.: Kraków, Oświęcim, Chrzanów, Książ Wielki),
  • podkarpackim (m.in.: Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Kolbuszowa, Mielec),
  • śląskim (m.in.: Zabrze, Częstochowa, Chorzów, Katowice, Żory, Bielsko-Biała),
  • świętokrzyskim (m.in.: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Opatów, Pińczów).

Szczegółowy wykaz miast i okolic na naszych strasach znajdą Państwo na stronie Miasta i okolice, do których docieramy.

Ścisły termin odbioru Państwa oraz Państwa bagaży spod wskazanego adresu ustalany jest indywidualnie. Poniżej przedstawiamy orientacyjne godziny wyjazdu naszych busów oraz niektóre miasta na trasie BusWieden po stronie polskiej: