Wycieczki do Wiednia

Wycieczka do Wiednia

Wiedeń to jedna z najpiękniejszych stolic Europy, miasto pełne zabytków, atrakcji, o tętniącym życiu kulturalnym i akademickim. To też największe miasto Austrii i jedna z siedzib ONZ. Jego walory sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie i zakocha się w tym wspaniałym miejscu, nawet będąc tu jedynie kilka godzin. Teraz mają Państwo możliwość zwiedzenia tej wspaniałej stolicy dzięki naszym komfortowym, nowoczesnym busom.

Wiedeń – dlaczego warto?

Wiedeń to liczne atrakcje turystyczne w postaci: zabytków, muzeów, festiwali, balów karnawałowych, jarmarków, pałaców, ale i specyficznej architektury. Miasto tętni życiem o każdej porze roku, zarówno w dzień, jak i nocami. Jego struktura jest dość nietypowa, zwłaszcza dla osób przyzwyczajonych do istnienia Starego Miasta i jednolitości urbanistycznej – tutaj napotkamy swoisty miszmasz, a miejsce Starówki zajęło specyficzne zabytkowo-nowoczesne centrum. Nie znaczy to jednak, że wielbiciele dawnej architektury nie nacieszą oka – wręcz przeciwnie, kamienice w starym stylu również goszczą w centrum miasta, nawiązując do jego historii związanej m.in. z najwiekszymi kompozytorami muzyki klasycznej i tańczonym na całym świecie walcem. Wiedeń to miejsce idealne dla indywidualnych turystów, jak i rodzin czy grup zorganizowanych. Dzieciom atrakcję zapewniom ogrody zoologiczne i botaniczne czy lunaparki. Chociaż stolica tętni życiem, jest tu również gdzie odpocząć, zwłaszcza wiosną i latem, kiedy parki, skwery i aleje spacerowe zaczynają kwitnąć w najróżniejszych kolorach.

Wycieczka do Wiednia tylko z busWieden!

Chociaż podróż z Polski zajmuje średnio kilkanaście godzin, warto je poświęcić, by na własne oczy zapoznać się z pięknem Wiednia oraz innych miast Austrii. Z naszymi komfortowymi busami i profesjonalnymi kierowcami trasa będzie przyjemna oraz bezproblemowa, a wygodne, nowoczesne siedzenia zapewnią Państwu spokojny sen. Klimatyzacja, jak i ogrzewanie postojowe gwarantują komfort jazdy o każdej porze roku, a bezpieczeństwa dopełnia pakiet ubezpieczeń dla każdego Pasażera. Dzięki usłudze door to door nie muszą się Państwo martwić o dotarcie do zarezerwowanego hotelu, ponieważ dowieziemy Państwo pod same jego drzwi. Podczas podróży, dzięki darmowemu wi-fi, mogą Państwo zapoznać się z najważniejszymi zabytkami, o których informacje znajdą Państwo również na naszej stronie, w zakładce Atrakcje Wiednia.

 

Zapraszamy!